تاخیر در شروع مراحل فیلمبرداری بی‌ مصرف‌ ها 4

ساخت وبلاگ
چکیده : پیش‌تر اعلام شده بود که مراحل فیلمبرداری قسمت چهارم مجموعه The Expendables از تابستان سال جاری آغ... با عنوان : تاخیر در شروع مراحل فیلمبرداری بی‌ مصرف‌ ها 4 بخوانید :

<strong>تاخیر</strong> در <strong>شروع</strong> <strong>مراحل</strong> <strong>فیلمبرداری</strong> بی‌ مصرف‌ ها 4

پیش‌تر اعلام شده بود که مراحل فیلمبرداری قسمت چهارم مجموعه The Expendables از تابستان سال جاری آغاز خواهد شد، اما گویا شروع این پروژه چند ماه تأخیر خورده است.

تقریباً یکسال پیش بود که اعلام شد سیلوستر استالونه به علت اختلاف نظر با آوی لرنر، رئیس شرکت میلینیوم فیلمز (Millennium Films)، در رابطه با ساخت قسمت چهارم مجموعهٔ The Expendables (بی‌ مصرف‌ ها)  تصمیم به ترک این پروژه گرفته است. اما این خبر خیلی زود تکذیب شد و این بازیگر محبوب و قدیمی سینمای هالیوود بار دیگر قرار است در کنار دوستان خود، در اکشنی جدید برای سینمادوستان ایفای نقش کند. فیلم ابتدایی مجموعهٔ The Expendables در سال ۲۰۱۰ میلادی روی پردهٔ سینما رفت. از جمله بازیگران معروفی که در این فیلم حضور داشتند می‌توان به شخص سیلوستر استالونه، آرنولد شوارزنگر، جت لی، میکی رورک، بروس ویلیس، دولف لاندگرن، جیسون استاتهام و گری دنیلز اشاره داشت. این فیلم با بودجهٔ ساخت ۸۰ میلیون دلاری خود حدود ۲۷۴ میلیون دلار در گیشه فروش داشت و همین فروش خوب امکان ساخت فیلم دوم را فراهم ساخت و قسمت دوم نیز با بودجهٔ ۱۰۰ میلیون دلاری، ۳۰۵ میلیون دلار در گیشه فروش داشت.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 24 تير 1397 ساعت: 11:13