حضور شارلیز ترون در پروژه جدید آناپورنا پیکچرز

ساخت وبلاگ
چکیده : شارلیز ترون، ستارهٔ فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، در فیلم جدید کمپانی آناپورنا پیکچرز، نقش گزا... با عنوان : حضور شارلیز ترون در پروژه جدید آناپورنا پیکچرز بخوانید :

<strong>حضور</strong> <strong>شارلیز</strong> <strong>ترون</strong> در <strong>پروژه</strong> <strong>جدید</strong> <strong>آناپورنا</strong> <strong>پیکچرز</strong>

شارلیز ترون، ستارهٔ فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی)، در فیلم جدید کمپانی آناپورنا پیکچرز، نقش گزارشگری به نام مگین کلی را ایفا خواهد کرد.

شارلیز ترون، هنرپیشه و تهیه‌کنندهٔ آفریقای جنوبی-آمریکایی سینمای هالیوود و برندهٔ جایزه‌ٔ اسکار قرار است نقش شخصیتی خبرنگار و گزارشگر به نام مگین کلی را در فیلم جدید کمپانی آناپورنا پیکچرز که کارگردانی آن بر عهدهٔ جی روچ است، ایفا کند. داستان این فیلم در مورد رسوایی راجر آیلز، رئیس پیشین شبکه فاکس نیوز است؛ راجر آیلز، مشاور پیشین سیاسی بود که به انتخاب رؤسای جمهوری چون ریچارد نیکسون، رونالد ریگان و جرج دبیلو بوش کمک کرده بود. آیلز توانست با در اختیار گرفتن شبکه کابلی فاکس نیوز در سال ۱۹۹۶، تغییر بزرگی در صنعت رسانهٔ ایالات متحده آمریکا به وجود آورد. این شبکه تحت نظارت آیلز نه‌تنها صنعت رسانه را در ایالات متحده آمریکا تغییر داد، بلکه نگاهی متفاوت به مقولهٔ سیاست را برای بینندگان تعریف کرد و نظرسنجی تلویزیونی و گاهی اوقات مناظرات سیاسی را روی آنتن برد.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 24 تير 1397 ساعت: 11:13