کرسی کلمونس نقش آیریس وست را در فیلم فلش پوینت ایفا خواهد کرد

ساخت وبلاگ
چکیده : کرسی کلمونس پیشتر نقش آیریس وست را در فیلم Justice League ایفا کرده بود، اما این بخش حذف شد. حال ... با عنوان : کرسی کلمونس نقش آیریس وست را در فیلم فلش پوینت ایفا خواهد کرد بخوانید :

<strong>کرسی</strong> <strong>کلمونس</strong> <strong>نقش</strong> <strong>آیریس</strong> <strong>وست</strong> را در <strong>فیلم</strong> <strong>فلش</strong> <strong>پوینت</strong> <strong>ایفا</strong> <strong>خواهد</strong> <strong>کرد</strong>

کرسی کلمونس پیشتر نقش آیریس وست را در فیلم Justice League ایفا کرده بود، اما این بخش حذف شد. حال گزارش شده که او در فیلم Flashpoint دوباره این نقش را ایفا می‌کند.

برخی از طرفداران تا به امروز نگران این موضوع بودند که آیا شخصیت فلش، عشق زندگی خود یعنی آیریس وست را از دست داده است یا خیر. اگر شما از آن دسته طرفداران هستید، این خبر شما را خوشحال خواهد کرد. ممکن است فیلم Justice League (لیگ عدالت) نسبت به برخی بازیگران به‌خصوص کرسی کلمونس کمی کم لطفی کرده باشد، اما این اتفاق، دوباره برای شخصیت آیریس وست، آن هم در اولین اثر اختصاصی کاراکتر فلش که ماجراجویی‌های او را به تصویر می‌کشد، نخواهد افتاد.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 24 تير 1397 ساعت: 11:13