آل پاچینو به جمع بازیگران جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو پیوست

ساخت وبلاگ
چکیده : آل پاچینو، ستاره بزرگ هالیوود، به جمع بازیگران فیلم Once Upon a Time in Hollywood اضافه شد؛ او در... با عنوان : آل پاچینو به جمع بازیگران جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو پیوست بخوانید :

آل <strong>پاچینو</strong> به <strong>جمع</strong> <strong>بازیگران</strong> <strong>جدیدترین</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>کوئنتین</strong> <strong>تارانتینو</strong> <strong>پیوست</strong>

آل پاچینو، ستاره بزرگ هالیوود، به جمع بازیگران فیلم Once Upon a Time in Hollywood اضافه شد؛ او در نقش ایجنت شخصیت لئوناردو دی کاپریو  ایفای نقش می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگر دیگری در فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده است، آل پاچینو، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Scent of a Woman، به جمع بازیگران نهمین و جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو پیوسته است. پاچینو قرار است نقش ماروین شوارز را بازی کند که این شخصیت، یک شخصیت خیالی و داستانی است و او در واقع نقش ایجنت شخصیت لئوناردو دی کاپریو را بر عهده دارد. این در حالی است که اخیرا حضور هفت بازیگر جدید در فیلم Once Upon a Time in Hollywood تایید و اعلام شده است. دمین لوییس، لوک پری، امیل هرش،‌ داکوتا فانینگ، کلیفتون کالینز جونیور، کیث جفرسون و نیکولاس هموند، این هفت بازیگری هستند که اخیرا به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده‌اند.

ادامه مطلب...
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 24 تير 1397 ساعت: 11:13