جرج آر آر مارتین از سریال های پیش درآمد بازی تاج و تخت می‌گوید

ساخت وبلاگ
چکیده : جرج آر. آر. مارتین با انتشار پیامی در بلاگ شخصی خود در مورد وضعیت سریال‌های پیش درآمد Game of Thron... با عنوان : جرج آر آر مارتین از سریال های پیش درآمد بازی تاج و تخت می‌گوید بخوانید :

<strong>جرج</strong> آر آر <strong>مارتین</strong> از <strong>سریال</strong> <strong>های</strong> <strong>پیش</strong> <strong>درآمد</strong> <strong>بازی</strong> <strong>تاج</strong> و <strong>تخت</strong> می‌گوید

جرج آر. آر. مارتین با انتشار پیامی در بلاگ شخصی خود در مورد وضعیت سریال‌های پیش درآمد Game of Thrones صحبت کرده است.

اوایل این هفته بود که شبکه HBO سرانجام از سفارش ساخت قسمت آزمایشی (پایلوت) اولین نسخه فرعی و پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) خبر داد. فیلمنامه این سریال توسط جین گلدمن، نویسنده فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) نوشته شده است. جرج آر آر مارتین نیز بخشی از این پروژه است و به‌عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت حضور خواهد داشت. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جرج آر. آر. مارتین در مورد سریال‌های فرعی این مجموعه صحبت کرده است. او با انتشار پیامی در بلاگ شخصی خود در مورد این سریال و دیگر سریال‌ها و همچنین انتظاری که طرفداران می‌توانند از اولین سریال فرعی Game of Thrones داشته باشند، صحبت کرده است. او در مورد قسمت آزمایشی اولین نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones توضیح داد:

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 24 تير 1397 ساعت: 11:13