تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت مشخص شد

ساخت وبلاگ
چکیده : پس از نمایش فیلم Avengers: Infinity War برای منتقدین، اهالی سینما و برخی از طرفداران، تعداد صحنه‌... با عنوان : تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت مشخص شد بخوانید :

<strong>تعداد</strong> صحنه‌های پس از <strong>پایان</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>انتقام</strong> <strong>جویان</strong>: <strong>جنگ</strong> بی <strong>نهایت</strong> <strong>مشخص</strong> شد

پس از نمایش فیلم Avengers: Infinity War برای منتقدین، اهالی سینما و برخی از طرفداران، تعداد صحنه‌های پس از پایان این فیلم فاش شده است.

بامداد دیروز سرانجام فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) برای منتقدین، اهالی سینما و برخی از طرفداران نمایش داده شد که واکنش‌های اولیه بسیاری از این افراد مثبت بوده است و به نظر می‌رسد که مارول استودیو توانسته به حرف‌هایش جامه عمل بپوشاند. صحنه‌های پس از پایان فیلم به یکی از ویژگی‌ها، رسم‌ها و بخش‌های مهم فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از زمان اکران فیلم Iron Man (آیرون من) در سال ۲۰۰۸، تبدیل شده است و بسیاری از طرفداران به دنبال تعداد صحنه‌های پس از پایان این فیلم مورد انتظار بودند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تعداد صحنه‌های پس از پایان فیلم Avengers: Infinity War مشخص و فاش شده است که تعداد آن شاید کمی کمتر از انتظار طرفداران باشد.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06