شایعه: بری لارسون گزینه اصلی دیزنی برای بازی در فیلم رز قرمز است

ساخت وبلاگ
چکیده : طبق شایعات منتشر شده، بری لارسون گزینه اصلی والت دیزنی برای بازی در فیلم مستقل شخصیت رز قرمز، خواهر... با عنوان : شایعه: بری لارسون گزینه اصلی دیزنی برای بازی در فیلم رز قرمز است بخوانید :

<strong>شایعه</strong>: <strong>بری</strong> <strong>لارسون</strong> <strong>گزینه</strong> <strong>اصلی</strong> <strong>دیزنی</strong> <strong>برای</strong> <strong>بازی</strong> در <strong>فیلم</strong> رز <strong>قرمز</strong> <strong>است</strong>

طبق شایعات منتشر شده، بری لارسون گزینه اصلی والت دیزنی برای بازی در فیلم مستقل شخصیت رز قرمز، خواهر سفید برفی است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ظاهرا والت دیزنی بازیگر نقش رز قرمز را که خواهر سفید برفی است، در فیلم مستقل این شخصیت انتخاب کرده است. به نقل از وب‌سایت دیزنی‌فیلم‌فکتز، بری لارسون، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Room (اتاق)، ممکن است نقش رز قرمز را که خواهر سفید برفی است، در فیلم لایو اکشن این شخصیت بر عهده بگیرد. هرچند که هنوز توافقی بین لارسون و دیزنی صورت نگرفته و جزئیات فیلم قطعی نیست، اما طبق اطلاعات اولیه منتشر شده، فیلم Rose Red احتمالا یک فیلم لایو اکشن ماجراجویی خواهد بود و ظاهرا قرار نیست تنها اتفاقات آن در دنیای اصلی مجموعه جریان داشته باشد.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06