کوین فایگی از احتمال ساخت فیلم‌های ترسناک در دنیای سینمایی مارول سخن گفت

ساخت وبلاگ
چکیده : کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، در صحبت‌های اخیر خود از محتمل بودن ساخت فیلم‌های ترسناک در دنیای سی... با عنوان : کوین فایگی از احتمال ساخت فیلم‌های ترسناک در دنیای سینمایی مارول سخن گفت بخوانید :

<strong>کوین</strong> <strong>فایگی</strong> از <strong>احتمال</strong> <strong>ساخت</strong> فیلم‌های <strong>ترسناک</strong> در <strong>دنیای</strong> <strong>سینمایی</strong> <strong>مارول</strong> <strong>سخن</strong> <strong>گفت</strong>

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو، در صحبت‌های اخیر خود از محتمل بودن ساخت فیلم‌های ترسناک در دنیای سینمایی مارول سخن گفت.

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو که این روزها یکی از نام‌های معروف سینمای هالیوود است، از ایدهٔ ساخت فیلم‌های ترسناک از روی برخی شخصیت‌های مارول در دنیای سینمایی این کمپانی، استقبال کرد. استودیو مارول تقریباً در ۱۰ سال اخیر فیلم ترسناک کلاسیکی نساخته است و علاقه‌ای هم به ورود به ژانر وحشتی که از شخصیت‌های مارول در آن‌ها استفاده شود، نشان نداده است. حال با اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت) و نزدیک شدن به پایان فاز سوم دنیای سینمایی مارول، زمزمه‌هایی در مورد جهان احتمالی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به گوش می‌رسد. با وجود اینکه به‌صورت رسمی هیچ اطلاعاتی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول اعلام نشده است و تا زمان اکران فیلم چهارم مجموعهٔ انتقام‌جویان نیز اعلام نخواهد شد، کاربران اینترنتی و طرفداران مارول به حدس زدن روی آورده‌اند و شایعات از همین حالا شروع شده است.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06