تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت منتشر شد

ساخت وبلاگ
چکیده : به مناسبت نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Avengers: Infinity War، مارول استودیو تبلیغ تلویزیونی جدید... با عنوان : تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت منتشر شد بخوانید :

<strong>تبلیغ</strong> <strong>تلویزیونی</strong> <strong>جدید</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>انتقام</strong> <strong>جویان</strong>: <strong>جنگ</strong> بی <strong>نهایت</strong> <strong>منتشر</strong> شد

به مناسبت نزدیک شدن به زمان اکران فیلم Avengers: Infinity War، مارول استودیو تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است.

سرانجام از روز گذشته اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) در برخی از کشورهای جهان آغاز شد و به‌جز روسیه و چین، تا فردا این فیلم در تمام کشورهای جهان از جمله آمریکا، به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. طبق پیش‌بینی‌های منتشر شده، این فیلم شروع بسیار قدرتمندی را در گیشه تجربه خواهد کرد و همچنین جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول با تحسین منتقدان سایت‌ها و مجلات معتبری از جمله امپایر، توتال فیلم، IGN، هالیوود ریپورتر و ورایتی روبه‌رو شده است. با این حال، منتقدانی نیز هستند که از این فیلم راضی نبودند و نقد چندان مثبتی را از آن منتشر نکرده‌اند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مارول استودیو به مناسبت یک روز مانده به اکران فیلم Avengers: Infinity War در آمریکای شمالی، تبلیغ تلویزیونی جدید و متفاوتی از این فیلم را منتشر کرده است. در این تبلیغ تلویزیونی شاهد تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار هستیم و در آن صحبت‌ تانوس با اعضای انتقام جویان نمایش داده می‌شود. این تریلر کوتاه ممکن است بخش‌های مهمی از داستان فیلم Avengers: Infinity War را برای شما فاش کند.

ادامه مطلب...
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06