فیلم It: Chapter 2 ترسناک‌تر و هیجانی‌تر خواهد بود

ساخت وبلاگ
چکیده : اندی موشیاتی،‌ کارگردان فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم)، در حاشیه مراسم سینما کان از قسمت دوم ا... با عنوان : فیلم It: Chapter 2 ترسناک‌تر و هیجانی‌تر خواهد بود بخوانید :

<strong>فیلم</strong> It: Chapter 2 ترسناک‌تر و هیجانی‌تر <strong>خواهد</strong> <strong>بود</strong>

اندی موشیاتی،‌ کارگردان فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم)، در حاشیه مراسم سینما کان از قسمت دوم این فیلم ترسناک سخن گفت و آن را ترسناک‌تر و هیجانی‌تر از قسمت اول دانست.

اندی موشیاتی، کارگردان قسمت ابتدایی فیلم It (آن) و همچنین کارگردان قسمت دوم این فیلم با عنوان It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم)، در حاشیه مراسم سینما کان از لحن روایی و تِم کلی قسمت دوم این مجموعه ترسناک سخن گفت. این طور که به نظر می‌رسد فیلم It: Chapter 2 حتی از فیلم ابتدایی نیز ترسناک‌تر و هیجانی‌تر خواهد بود.

سال گذشته میلادی، سال خوبی برای طرفداران ژانر وحشت بود و فیلم‌های خوب و باکیفیتی چون فیلم Get Out (برو بیرون) جردن پیل و فیلم It به کارگردانی اندی موشیاتی، عملکردی عالی در گیشه داشتند؛ فیلم Get Out با بودجهٔ ۴.۵ میلیون دلاری، فروش ۲۵۵ میلیون دلاری در گیشه داشت و فیلم It که بر اساس رمان معروف استفن کینگ با همین عنوان ساخته شده بود، موفق شد کمی بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان که شامل ۳۲۷.۴ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۳۷۲.۹ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود، فروش کند. فیلم Get Out در فوریه سال ۲۰۱۷ به روی پرده‌ٔ سینما رفت و با تحسین منتقدان و تماشاگران روبه‌رو شد و جردن پیل با دریافت جایزه اسکار بهترین فیلمنامهٔ اورجینال برای این فیلم در مراسم اسکار 2018 تاریخ‌ساز شد. فیلم It نیز معجونی خوش‌ساخت از صحنه‌های هیجانی و شوخی‌های بجا بود و بازی عالی بازیگران نوجوان این فیلم بر موفقیت همه‌جانبهٔ آن تأثیر فراوانی داشت. با این حال با اکران فیلم اول، تنها نیمی از داستان روایت شده است و طرفداران بی‌صبرانه منتظر نیمهٔ دوم داستان هستند.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06