اولین تصویر فیلم شیشه ظاهر شخصیت های اصلی را نشان می دهد

ساخت وبلاگ
چکیده : یونیورسال پیکچرز اولین تصویر فیلم شیشه (Glass) را که دنباله دو فیلم Split و Unbreakable است، منتشر ... با عنوان : اولین تصویر فیلم شیشه ظاهر شخصیت های اصلی را نشان می دهد بخوانید :

<strong>اولین</strong> <strong>تصویر</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>شیشه</strong> <strong>ظاهر</strong> <strong>شخصیت</strong> <strong>های</strong> <strong>اصلی</strong> را <strong>نشان</strong> می <strong>دهد</strong>

یونیورسال پیکچرز اولین تصویر فیلم شیشه (Glass) را که دنباله دو فیلم Split و Unbreakable است، منتشر کرد.

در آذر سال گذشته، فیلمبرداری و تولید فیلم Glass که دنباله فیلم Unbreakable (نشکن) محصول سال ۲۰۰۰ و فیلم Split (شکاف) محصول سال ۲۰۱۷ است، به پایان رسید. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر از فیلم جدید ام. نایت شیامالان منتشر شده است که در این تصویر شاهد سه شخصیت اصلی فیلم هستیم. در حاشیه نمایشگاه سینماکان امسال، شرکت یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس اولین تصاویر رسمی فیلم Glass را نمایش دادند که در این تصاویر شاهد تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی این فیلم مورد انتظار بودیم. با این حال، ویدیویی منتشر شده به‌صورت آنلاین منتشر نشده و تنها افرادی که در پنل یونیورسال حضور داشتند، موفق به تماشای آن شده‌اند؛ اما یکی از افراد حاضر در پنل تصویری از این پنل فاش کرده است که در آن سه شخصیت اصلی فیلم حضور دارند.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06