دنباله انیمیشن فرار مرغی در دست ساخت است

ساخت وبلاگ
چکیده : شرکت انیمیشن‌سازی آردمن انیمیشن سرانجام ساخت دنباله انیمیشن استاپ موشن فرار مرغی (Chicken Run) را ر... با عنوان : دنباله انیمیشن فرار مرغی در دست ساخت است بخوانید :

<strong>دنباله</strong> <strong>انیمیشن</strong> <strong>فرار</strong> <strong>مرغی</strong> در <strong>دست</strong> <strong>ساخت</strong> <strong>است</strong>

شرکت انیمیشن‌سازی آردمن انیمیشن سرانجام ساخت دنباله انیمیشن استاپ موشن فرار مرغی (Chicken Run) را رسما تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام ساخت دنباله انیمیشن Chicken Run رسما تایید و اعلام شده است. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده، شرکت انیمیشن‌سازی آردمن انیمیشن در حال همکاری با دو شرکت استودیوکانال و Pathe برای ساخت دنباله این انیمیشن استاپ موشن است. انیمیشن Chicken Run اولین انیمیشن بلند سینمایی آردمن انیمیشن است که در سال ۲۰۰۰ به روی پرده‌های سینما رفت و این انیمیشن به یکی از موفق‌ترین کارهای این شرکت تبدیل شد. پس از موفقیت تجاری قسمت اول، خبرهای زیادی در مورد ایده‌های مختلف برای ساخت دنباله انیمیشن Chicken Run شنیده می‌شد و حال پس از نزدیک به ۱۸ سال، سرانجام طرفداران می‌توانند شاهد دنباله این انیمیشن استاپ موشن باشند.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06