مارول به دنبال استخدام کارگردان زن برای فیلم بلک ویدو

ساخت وبلاگ
چکیده : طبق خبرهای منتشر شده، مدیران مارول استودیو اخیرا با تعدادی از کارگردان‌های زن برای کارگردانی فیلم B... با عنوان : مارول به دنبال استخدام کارگردان زن برای فیلم بلک ویدو بخوانید :

<strong>مارول</strong> به <strong>دنبال</strong> <strong>استخدام</strong> <strong>کارگردان</strong> زن <strong>برای</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>بلک</strong> <strong>ویدو</strong>

طبق خبرهای منتشر شده، مدیران مارول استودیو اخیرا با تعدادی از کارگردان‌های زن برای کارگردانی فیلم Black Widow ملاقات کرده‌اند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد که مارول استودیو در نظر دارد تا برای فیلم مستقل شخصیت بلک ویدو (Black Widow) با بازی اسکارلت جوهانسون، یک کارگردان زن استخدام کند. پس از اینکه شرکت پارامونت پیکچرز از انتخاب یک کارگردان زن برای قسمت جدید فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) خبر داد و این اتفاق برای اولین‌بار است که در این مجموعه رخ می‌دهد، حال هالیوود ریپورتر گزارش داده است که مدیران شرکت مارول اخیرا با تعدادی کارگردان زن برای کارگردانی فیلم Black Widow دیدار داشته‌اند و ممکن است یک زن روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06