سریال وست ورلد برای فصل سوم تمدید شد

ساخت وبلاگ
چکیده : شبکه HBO از تمدید سریال Westworld (وست ورلد) برای فصل سوم خبر داد. تاکنون دو قسمت از ۱۰ قسمت فصل د... با عنوان : سریال وست ورلد برای فصل سوم تمدید شد بخوانید :

<strong>سریال</strong> <strong>وست</strong> <strong>ورلد</strong> <strong>برای</strong> <strong>فصل</strong> <strong>سوم</strong> <strong>تمدید</strong> شد

شبکه HBO از تمدید سریال Westworld (وست ورلد) برای فصل سوم خبر داد.

تاکنون دو قسمت از ۱۰ قسمت فصل دوم سریال Westworld از شبکه HBO به روی آنتن رفته است و به نظر می‌رسد که به همان اندازه که آینده سریال روشن است، موضوع اتفاقات آن نیز بسیار تاریک است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه HBO از تمدید سریال وست ورلد برای فصل سوم خبر داده است. بدین ترتیب طرفداران می‌توانند حداقل برای یک فصل دیگر در دنیای هوش مصنوعی این سریال به کشف رازها و معماهای آن بپردازند و در نهایت شاهد سرنوشت و مقصد نهایی شخصیت‌های سریال باشند. لیزا جوی و جاناتان نولان، نویسندگان، تهیه کنندگان و خالقان سریال Westworld نیز برای ساخت فصل سوم این سریال باز خواهند گشت. کیسی بلویز، رئیس برنامه‌ریزی شبکه HBO در بیانیه منتشر شده این شبکه در رابطه با تمدید سریال برای حداقل یک فصل دیگر، گفت:

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06