برخی اتفاقات فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت غیر قابل بازگشت هستند

ساخت وبلاگ
چکیده : نویسندگان فیلم Avengers 4 اعلام کردند که تضمینی برای زنده شدن شخصیت‌هایی که در فیلم Avengers: Inf... با عنوان : برخی اتفاقات فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت غیر قابل بازگشت هستند بخوانید :

<strong>برخی</strong> <strong>اتفاقات</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>انتقام</strong> <strong>جویان</strong>: <strong>جنگ</strong> بی <strong>نهایت</strong> <strong>غیر</strong> <strong>قابل</strong> <strong>بازگشت</strong> <strong>هستند</strong>

نویسندگان فیلم Avengers 4 اعلام کردند که تضمینی برای زنده شدن شخصیت‌هایی که در فیلم Avengers: Infinity War مرده‌اند، در این فیلم نیست.

ادامه این مطلب پایان و بخش بسیار مهمی از داستان و اتفاقات فیلم Avengers: Infinity War را فاش می‌کند

سرانجام از روز جمعه هفته گذشته، اکران فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) آغاز شد و این فیلم کار خود را با ثبت رکوردهای تاریخی در گیشه آغاز کرده است. در این فیلم شاهد مرگ‌های بسیاری بودیم و پایان فیلم بسیاری از دنیای سینمایی مارول را شوکه کرد. در طول فیلم شاهد کشته شدن شخصیت‌هایی مثل لوکی، هایمدال، گامورا و احتمالا کالکتور توسط تانوس بودیم و همچنین تعداد نامشخصی از مردم آزگارد و زاندر نیز در طول فیلم کشته شدند.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06