پیتر جکسون ممکن است ساخت سریال ارباب حلقه ها را بر عهده بگیرد

ساخت وبلاگ
چکیده : طبق اطلاعات منتشر شده،‌ پیتر جکسون یکی از گزینه‌های مدنظر آمازون برای ساخت سریال The Lord of the Ri... با عنوان : پیتر جکسون ممکن است ساخت سریال ارباب حلقه ها را بر عهده بگیرد بخوانید :

<strong>پیتر</strong> <strong>جکسون</strong> <strong>ممکن</strong> <strong>است</strong> <strong>ساخت</strong> <strong>سریال</strong> <strong>ارباب</strong> <strong>حلقه</strong> ها را بر <strong>عهده</strong> <strong>بگیرد</strong>

طبق اطلاعات منتشر شده،‌ پیتر جکسون یکی از گزینه‌های مدنظر آمازون برای ساخت سریال The Lord of the Rings است.

در ماه آبان سال گذشته، آمازون ساخت سریالی بر اساس کتاب و مجموعه ارباب حلقه ها (The Lord of the Rings) را رسما تایید و اعلام کرد. انتظار می‌رود که اولین فصل این سریال حداقل دو سال دیگر از شبکه آمازون پرایم منتشر شود. با این حال، هنوز تیم تولید، نویسندگان و شورانر سریال دنیای سرزمین میانه مشخص و معرفی نشده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پیتر جکسون، کارگردان دو سه‌گانه ارباب حلقه‌ها و هابیت (The Hobbit)، ممکن است وظیفه ساخت سریال The Lord of the Rings را بر عهده بگیرد. طبق خبری که گروه وان رینگ، وب‌سایت طرفداران ارباب حلقه‌ها منتشر کرده است، آمازون به طور فعالانه در حال ارتباط برقرار کردن با نویسندگان، کارگردانان و شورانرهای مختلف برای ایجاد تیمی برای ساخت این سریال است.

ادامه مطلب...
...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06