فصل چهارم سریال فارگو احتمالا سال 2020 روی آنتن می‌رود

ساخت وبلاگ
چکیده : اگرچه چندی پیش در طی خبری اعلام شده بود که فصل چهارم سریال Fargo در سال ۲۰۱۹ پخش می‌شود، اما حالا... با عنوان : فصل چهارم سریال فارگو احتمالا سال 2020 روی آنتن می‌رود بخوانید :

<strong>فصل</strong> <strong>چهارم</strong> <strong>سریال</strong> <strong>فارگو</strong> <strong>احتمالا</strong> <strong>سال</strong> 2020 <strong>روی</strong> <strong>آنتن</strong> می‌رود

اگرچه چندی پیش در طی خبری اعلام شده بود که فصل چهارم سریال Fargo در سال ۲۰۱۹ پخش می‌شود، اما حالا اطلاعات جدید نشان می‌دهد که این سریال یک سال تاخیر خورده است.

چندی پیش و در طی اخبار مختلف ما اینگونه از زبان خالق سریال Fargo (فارگو) یعنی نوآ هاولی باخبر شدیم که فیلمبرداری فصل چهارم این مجموعه تلویزیونی محبوب، تا سال ۲۰۱۹ آغاز به کار نمی‌کند. همچنین این سازنده عنوان کرده بود که بازگشت این سریال به روی آنتن‌های تلویزیون آن هم در همان سال، «تقریبا بعید است.»

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تهیه کننده اجرایی این مجموعه تلویزیونی یعنی وارن لیتلفیلد، جزئیات جدیدی را در اختیار مخاطبان قرار داده است: فیلمبرداری و تولید فصل چهارم سریال فارگو تا فصل پاییز سال ۲۰۱۹ آغاز به کار نخواهد کرد.

ادامه مطلب...
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06