گفت و گوی پنه لوپه کروز و خاویر باردم به مناسبت اکران فیلم همه می‌ دانند

ساخت وبلاگ
چکیده : پنه لوپه کروز و خاویر باردم در جدیدترین گفت و گوی خود، از ویژگی‌های همکاری با اصغر فرهادی صحبت کرده... با عنوان : گفت و گوی پنه لوپه کروز و خاویر باردم به مناسبت اکران فیلم همه می‌ دانند بخوانید :

<strong>گفت</strong> و <strong>گوی</strong> <strong>پنه</strong> <strong>لوپه</strong> <strong>کروز</strong> و <strong>خاویر</strong> <strong>باردم</strong> به <strong>مناسبت</strong> <strong>اکران</strong> <strong>فیلم</strong> <strong>همه</strong> می‌ <strong>دانند</strong>

پنه لوپه کروز و خاویر باردم در جدیدترین گفت و گوی خود، از ویژگی‌های همکاری با اصغر فرهادی صحبت کرده‌اند.

پنه لوپه کروز و خاویر باردم دوبازیگر اصلی فیلم همه می‌دانند به کارگردانی اصغر فرهادی در گفت و گویی مفصل درباره تجربه همکاری با این فیلمساز ایرانی صحبت کرده‌اند. به نقل از نشریه فرانسوی لوموند، در فیلم Everybody Knows پنه لوپه کروز در نقش زنی ایفای نقش می‌کند که پس از بازگشت به کشورش دچار مشکلاتی می‌شود. کروز درباره نقشش می‌گوید:

تمامی سکانس‌های من، سکانس‌های بسیار سختی بودند. در یکی از سکانس‌ها در ماشین دچار بازدم بیش از حد و فشار خون شدم و کار به آمبولانس کشید. یادم می‌آید وقتی از آمبولانس پیاده شدم و اصغر مطمئن شد که حالم خوب است (مکث می‌کند) از من خواست یک بار دیگر آن صحنه را فیلمبرداری کنیم.

ادامه مطلب...
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06