شایعه: فیلم مرد پولادین 2 برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است

ساخت وبلاگ
چکیده : طبق شایعه‌ای جدید، کمپانی برادران وارنر اکران فیلم مورد انتظار مرد پولادین 2 (Man of Steel 2) را ... با عنوان : شایعه: فیلم مرد پولادین 2 برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است بخوانید :

<strong>شایعه</strong>: <strong>فیلم</strong> <strong>مرد</strong> <strong>پولادین</strong> 2 <strong>برای</strong> <strong>اکران</strong> در <strong>سال</strong> <strong>۲۰۲۰</strong> <strong>برنامه</strong> <strong>ریزی</strong> <strong>شده</strong> <strong>است</strong>

طبق شایعه‌ای جدید، کمپانی برادران وارنر اکران فیلم مورد انتظار مرد پولادین 2 (Man of Steel 2) را برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر قصد دارد فیلم مورد انتظار Man of Steel 2 (مرد پولادین 2) را در سال ۲۰۲۰ اکران کند. در حال حاضر ۵ فیلم سینمایی برای دنیای سینمایی دی سی ساخته شده است. این دنیای سینمایی در سال ۲۰۱۳ و با فیلم Man of Steel (مرد پولادین) به کارگردانی زک اسنایدر خلق شد. این اثر، داستان آخرین پسر سیاره کریپتون و ماجراجویی‌های او روی زمین را حکایت می‌کند. هنری کویل هنرمندی بود که در طی این سال‌ها، سه بار نقش سوپرمن را در دنیای سینمایی دی سی ایفا کرد. اگرچه فیلم مرد پولادین توانست در زمان اکران خود ۶۶۸ میلیون دلار از باکس آفیس جهانی کسب کند، اما تا به امروز هیچ خبر قطعی و رسمی‌ای درباره وضعیت فعلی و سرنوشت قسمت دوم آن منتشر نشده است.

ادامه مطلب...

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ساعت: 22:06